Sosyal Medya

425Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

En İyi Sohbet Siteleri

Artık teknoloji sayesinde birçok işlerinizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Evet, aklınıza gelen birçok şeyin çözümünü teknoloji size sağlıyor. Yeni insanlarla tanışıp arkadaşlık ve sohbet etmeniz bile teknoloji sayesinde artık mümkün.

Arkadaşlık Uygulamaları Ne İşe Yarar?

Örneğin yalnızlıktan sıkılan ve bunalan biriyseniz, biriyle konuşmaya ihtiyacınız varsa, eğer âşık olmak istiyor veya arkadaşlık kurmak istiyorsanız bile bununla ilgili birçok siteler bulunmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde birçok insan birbirleriyle tanışıp kaynaşabiliyorlar.

Sizler İçin En İyi Uygulamalar

1)Badoo: Badoo ücretsiz bir şekilde indirilip tanışma ve arkadaşlık kurmanıza yarayan en popüler uygulamalar arasında bulunur. Bado sayesinde yeni tanıştığınız insanlarla konuşabilir, fotoğraflarınızı paylaşabilir, yeni insanlarla tanışabilir ve hatta tanıştığınız insanlarla randevulaşabilirsiniz. Ayni zamanda birçok insanın birbirine rahatlıkla öneri verebileceği bir uygulamadır.

2)Siberalem: Siberalem Türkiye'de tercih edilen en eski ve en çok tercih edilen uygulamalar arasında bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 15 milyon insanın kayıtlı olduğu uygulamada 18 yaş sınırı vardır.

3)Pembe Panjur: Bu uygula sıradan arkadaşlık programlarından değildir. Toplamda yaklaşık 2 milyon kayıtlı üyesi bulunmaktadır. Burada bulunan üyeler daha çok ciddi ilişki arayan kişiler olduğu için eğer sizin de bu tarzda bir düşünceniz varsa bu site tam size göre olabilir.

4)Jaumo: Ücretsiz bir şekilde üye olacağınız siteler arasında olup, bekar ve yeni insanlarla tanışma olanağını size sağlayan uygulamalardan birisidir.

5)Edarling.net: Tıpkı Pembe Panjur uygulamasında olduğu gibi evlilik üzerine sağlam adımlar atmak isteyenler için tavsiye edilen arkadaşlık uygulamalarından birisidir.15 milyondan fazla üyesi olan uygulama en popüler uygulamalardan birisidir. Bu uygulamada tercihlerinize göre size en yakın adayı bularak onu size eşleştiriyor.

6)E-Çift.com: Yaklaşık olarak 4 milyon kayıtlı üyeler bulunan uygulamada eğer ciddi ilişki düşünen biriyseniz size uygun olabilecek tarzda.

7)MeetMe: MeetMe bir arkadaş bulma uygulamalarından biridir. Bu uygulama sayesinde çevreniz ve belirlediğiniz filtrelere göre kişileri görebilir ve onlarla konuşabilirsiniz. Aynı zamanda profilinizde arkadaşlarınızın görebileceği paylaşımlarda da bulunabilirsiniz.

Yazar : uzmanpanel
05 Ağu Çar 03:40
1404 Görüntüleme


  1. 06/08/2020 23:44
    Aykut

    Çok güzel paylaşım olmuş başarılar

    Cevapla
Gönder

Popüler Yorumlar